Çalıkoğlu Gıda çalışanları Asarkaya’da moral depoladı

Asarkaya Kent Ormanı’nda bir araya gelen yüz elli kişilik Çalıkoğlu Gıda ailesi burada birbirleriyle tanıştı, kaynaştı, eğlendi, moral depoladı.

Çalıkoğlu Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Adem Çalık, bu tür sosyal aktivite ve organizasyonlara çok önem verdiklerini belirterek, bunun çalışanlar üzerinde yarattığı moralin verimi artırdığını söyledi.

Çalıkoğlu Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Adem Çalık, 5 Mayıs 1997 yılında ticari hayatına başlayan şirketlerinin, bünyesinde çalıştırdığı tamamı seçme ve alanlarında başarılı 43 personeliyle geçen 16 yıl içerisinde bölgenin en önemli gıda firmaları arasına girdiğine işaret ederek; “Çalışan personelimizle birlikte şirketimiz de geçen zaman zarfında kurumsallaşma anlamında bir hayli mesafe almıştır. Şirketimiz Samsun ve Giresun illeri arasında kalan bölgede bir kısmını kendisi bir kısmını ise fason üretim sözleşmeleriyle ürettiği altmış iki ürünle bölgemize hizmet etmektedir. Bu ürünlerin tamamı kahvaltı ve kahvaltılık kategorisi olarak değerlendirdiğimiz zeytin, zeytin yağı, bal, reçel, kuru üzüm, incir ve kayısı ürünlerinden oluşmaktadır. Bu ürünlerimizin tamamı bahsettiğimiz bölgede bakkal market ve şarküteri dediğimiz noktalarda yerini almış ve tüketicilerimizin beğenisine sunulmuştur.

Hedefimiz önümüzdeki yıllarda ürün çeşitliliğini daha da artırmak ve tüketicilerimiz sayesinde bölgemizde etkili bir marka olmaktır.

Firma olarak çalışanlarımıza yönelik birçok sosyal etkinlikte yapıyoruz. Beş yıl önce başlattığımız gezi programı, moral yemekleri, eğitim seminerleri her yıl düzenlediğimiz iftar programları, sinema günleri ve daha sayabileceğimiz birçok etkinlik yapmaktayız.

Bu gün ise Asarkaya Kent Ormanında 2.sini düzenlediğimiz şirket çalışanları ve ailelerini bir araya getirmeye yönelik adını AİLELERİN BULUŞMASI verdiğimiz, çalışanlarımız ve aileleriyle bir piknik düzenledik. Asarkaya mesire yerinde misafirlerimize ikramlarda bulunduk. Yaklaşık yüz elli kişilik bir katılım oldu. Tüm aile bireyleri birbirleriyle tanıştı ve sohbet etti. Ayrıca bu tür organizelerin çalışanları da çok ciddi manada motive ettiğini gördük. Bu ve benzer organizeleri ekibimizle birlikte sürdürmeyi gelecek yıllarda da planlıyoruz. Bugün burada bizleri kırmayıp bu organizenin gerçekleşmesini sağlayan personelime ve ailelerine, bu mekanı bizlere hazırlayan Ünye Belediye Başkanımıza ve ekibine çok teşekkür ediyorum.”


Sohbete Başla
1
Yardım İster misiniz?
Merhaba,
Bize 0535 249 60 60 numaralı Whatsapp hattımızdan ulaşabilir yada buraya yazabilirsiniz..