Çalıkoğlu Grup KATİF Fuarında Göz Doldurdu

Bu yıl Ordu’da 15.si duzenlenen ve ege fuarcılık tarafından organize edilen karadeniz Sanayi ve Ticaret fuarı(KATİF) ve ordu gıda tarım ve hayvancılık fuarı orduda 07/14/temmuz 2011 tarıhlerı arasında yapıldı.

Fuarın acılısını yapan Valimiz Orhan DÜZGÜN 15 yıldır devam eden fuarımızın süreklilik kazanmasının onemine vurgu yaparak ordu ticari açıdanda her gün gelisen bir ilimiz bu fuarın devamlılıgı ve sureklilik kazanması cok onemlidir dedi ve protokol üyeleriyle beraber stantları gezdı.ve katılımcı firmaları ziyeret ederek katılımlarından dolayı teşekkür etti ve başarılar diledi.

Ünyemizden de katılan firmalar arasında bizler de vardık.Hem ünyemizi hem şirketimizi bir hafta boyunca orada temsil ettik. Firmamıza ait toplamda 60 adet barkodlu ürünümüzü orada tanıtma, fuara gelen ziyaretçilere tattırma imkanı bulduk.Oncelikle organizasyonu yapan ege fuarcılıga biz firmaların katılımlarında Öncülük eden unye ticaret ve sanayı odamıza cok tesekkür ediyorum.

Fuarlar biz firmalar icin her zaman verimli geçmistir.Ozellikle bölgede hizmet veren firma olarak uretimini yaptıgımız urunlerın ve markaların tuketici ile bulusmasını ve tuketicinin bu ürünleri tatmasını saglamak,tüketicideki marka bilincini artırmak acısından buyük onem tasımaktadır.Bizler firma olarak bu yıl 5.kez bu fuara katıldık.tüketicilerin ve stantımızı ziyeret eden ziyaretçilerden cok olumlu tepkiler aldık.tümüne gosterdilkeri ilgi için çok teşekkür ederim.Firma olarak 15 yıldır bölgede hizmet ediyoruz.biraz önce de bahsettiğim gibi 60 farklı gramaj ve çeşitte bulunan ürün sayımızı bu yıl dahada artırmayı ve tüketicimizin damak zevkine sunmayı hedefliyoruz. Markalarımızdan ÇALIKOĞLU markasında zeytin,zeytin yağı,bal ve reçel ürünlerini, MYTAT markasında ise Kuru üzüm,kuru kayısı ve kuru incir ürünlerini bu yıl sonuna kadar raflarda tüm çeşitleriyle yerlerini almasını hedefliyoruz.Önümüzdeki yıl ise katılacağımız fuarlarda bu ürünlerin de tanıtımını yapmayı planlıyoruz. Özellikle biz firmaların ortak beklentisi ,bölge insanımızın bölgemizin firmalarına ve ürünlerine sahıp cıkmaları,tüketimi konusunda bölgemizin ürünlerini tercih etmelerini beklemekteyiz.Bu sadece firmalar için değil bölgemizinde ekonomik olarak kalkınmasına vesile olacaktır.Tüketicilerimizin bu hassasiyete önem vermeleri gerekmektedir.

Bu yıl fuarda satntımızı bizzat ziyaret ederek ürünlerimiz hakkında bilgi alan ürünlerimizi tadan, başta ordu valimiz sayın Orhan DÜZGÜN ‘e Ordu Belediye Başkanı Sayın Seyit TORUN a, beraberinde bulunan diğer protokol üyelerine,tüketicilerimize,ziyaretçilerimize ve bizleri orada en iyi bir şekilde temsil eden personellerimize ve emeği geçen herkeze cok teşekkür ediyorum.


Sohbete Başla
1
Yardım İster misiniz?
Merhaba,
Bize 0535 249 60 60 numaralı Whatsapp hattımızdan ulaşabilir yada buraya yazabilirsiniz..