İşadamı Adem Çalık’a Ziyaretçi Akını

Ünyeli işadamı, Ak Parti Eski İlçe Başkanı, Ünye Ticaret ve Sanayi Odası (ÜTSO) Başkan adayı Adem Çalık, rahatsızlığının tekrarlaması nedeniyle yeniden Samsun’da hastaneye yattı.

Çalık, “Sevenlerimden beklentim bir an önce sağlığıma kavuşmam için dua etmeleridir. Mevla’m hakkımda neylerse güzel eyler. Ondan geldik, ona döneceğiz. Sevgi, saygı, selam ve dua ile kalın.” diyerek kendisine ziyaret ederek ve telefonla arayarak moral veren dostlarına teşekkür etti.

Samsun 19 Mayıs Üniversite Hastanesi’nde yeniden tedavi altına alınan işadamı Adem Çalık’ı sevenleri yalnız bırakmadı.

Hastanede ziyaret eden, telefonla arayarak geçmiş olsun dileklerini ileterek moral veren tüm dostlarına teşekkür eden Çalık, şunları söyledi: ”Yaklaşık bir ay önce kan değerlerim ile ilgili başvurduğum Samsun 19 Mayıs Üniversitesi’ne yeniden nükseden rahatsızlığımdan dolayı tekrar geldim. Burada tedavim ile ilgilenen başta Prof. Dr. Mehmet Turgut ‘a ve hastane ekibine ilgi ve alakalarından dolayı şimdiden teşekkür ederim. Önce Allah’a, sonra onlara teslim olduk. Beni burada yalnız bırakmayan dostlarıma arkadaşlarıma çok teşekkür ederim. Sevenlerimden beklentim bir an önce sağlığıma kavuşmam için dua etmeleridir. Mevla’m hakkımda neylerse güzel eyler. Ondan geldik, ona döneceğiz. Sevgi, saygı, selam ve dua ile kalın.”


Sohbete Başla
1
Yardım İster misiniz?
Merhaba,
Bize 0535 249 60 60 numaralı Whatsapp hattımızdan ulaşabilir yada buraya yazabilirsiniz..