Çalıkoğlu çalısanları toplu geziye çıktı

Konuyla ilgili olarak Çalikoglu Gida Yönetim Kurulu Baskani Adem Çalik tarafindan yapilan açiklamada söyle denildi: Sirket olarak her yil düzenledigimiz gezi programlari çerçevesinde bu yil 25 çalisanimizla birlikte Trabzon Uzungöl ve Sümela Manastiri’na gittik.

Bu yil 3.sünü düzenledigimiz gezimize sirket önünde bulusmanin ardindan yola çikarak basladik. Ilk olarak Uzungöl’de yaptigimiz kahvaltinin ardindan bölgeyi gezdik. Bölgede festival olmasi sebebiyle bir takim etkinlikleri izleme firsatimiz oldu. Ancak ulusal medyada da yer bulan yamaç parasütü gösterisi sirasinda 22 yasindaki bir gencin rüzgar sebebiyle Uzungöl’e düsmesi ve ardindan hayatini kaybetmesi ekibimizi çok üzdü.

Kisa zaman sonra oradan ayrilip Sümela manastirina geçtik. Yogun yagmur yagisina ragmen arkadaslarimiz yaya olarak zirveye çiktilar. Orada bol bol hatira fotografi çektikten sonra,aksam yemegi için Forum alisveris merkezine geçtik.

Sirket çalisanlarimizin birlikte karar verdigi bu gezilerimizin ilkini Ordu’ya, ikincisini Sinop’a üçüncüsü de Trabzon’a yaptik. Nasip olursa gelecek yilki gezimiz yine ayni tarihte Ürgüp, Safranbolu veya Amasra’ya yapacagiz.

Bu geziler tüm çalisanimiza çok ciddi moral oluyor, grup halinde hareket etme bilincini gelistiriyor ve ekip ruhunu güçlendiriyor. Ben tüm çalisanlarimiza sizlerin araciligiyla gösterdikleri özverili çalismalardan dolayi çok tesekkür ediyorum.


Sohbete Başla
1
Yardım İster misiniz?
Merhaba,
Bize 0535 249 60 60 numaralı Whatsapp hattımızdan ulaşabilir yada buraya yazabilirsiniz..