Çalıkoğlu Gıda 2010 hedeflerini belirledi

Ünye ve bölgesinde satış ve dağıtım yapan Çalıkoğlu Gıda Limitet Şirketi her yıl yaptığı şirket içi değerlendirme toplantısını bu yıl 14 Şubat Pazar günü saat 10.30 da Ticaret ve Sanayi Odası toplantı salonunda yaptı.

Ülker, Akfa konserve, Burcu, Özüçler beyaz peynir, Beşler sucuk, Filiz helva vb. gibi ürünlerin de bayiliğini yapan Çalıkoğlu Gıda Limited Şirketi Yönetim Başkanı Adem Çalık, düzenlenen şirket içi değerlendirme, bilgi ve eğitim toplantısına ilişkin gazetemize bilgi verdi.

Çalıkoğlu olarak 2010 yılı hedeflerini belirlediklerini ve toplantıda bunun değerlendirmesini de yaptıklarını, personele de sektördeki değişime ilişkin eğitim verildiğini söyleyen Adem Çalık, “Ticari hayat çok hızlı değişiyor ve gelişiyor. Bizler Çalıkoğlu Şirketi olarak 14 yıldır bölgemizde ve Ünye’de faaliyet gösteriyoruz. Bu değişime ve gelişime uyuyoruz “ dedi.

Toplantının ayrıntısına ilişkin Çalıkoğlu Gıda Limited Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Adem Çalık, şu bilgiyi verdi: “Biz firma olarak aynı zamanda ÇALIKOĞLU ve MYTAT adı altında iki tescilli markamızla zeytin, zeytinyağı, bal ve reçel ürünlerini tüketiciye sunuyoruz. Temel hedefimiz bu markalarla müşteri memnuniyetidir, dolayısıyla yaptığımız bu toplantılarla markalaşmayı, tüketicinin ürünlerimize bakış açılarını ve 2010 yılında yapılması gerekenleri personelimizle karşılıklı paylaşıyoruz.

Toplantıya şirketimiz, muhasebe, pazarlama, depo ve dağıtım ekibinden oluşan 25 çalışanımız katıldı. Üç bölüm halinde gerçekleşen toplantının ilk bölümünde, öncelikle 2009 ve daha önceki üç yılın satış dağılımları, plasiyer hedef analiz raporları ve realize edilen hedefler, şirket giderleri ve yapılması gerekenler personelimize anlatıldı.

II. bölümde, 2010 yılı satış hedefleri ve plasiyer satış hedefleri, bu hedeflerin tutturulması için yapılması gerekenler, plasiyer bazında bölge ve ürün değerlendirmeleri, ösm ve harici müşteri satış grafikleri vb gibi konular anlatıldı.

III. Bölümde ise, markalaşma, iade tabloları, personel ücretleri ve primler hakkında bilgi verildi.”


Sohbete Başla
1
Yardım İster misiniz?
Merhaba,
Bize 0535 249 60 60 numaralı Whatsapp hattımızdan ulaşabilir yada buraya yazabilirsiniz..