ÇALIKOĞLU GIDA BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR.

 

Çalıkoğlu Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Resul Çalık, “Çalıkoğlu markası tüm Avrupa Birliği’ne tescillendi.” Dedi.

ÇALIK yaptığı yazılı açıklamada;

Uzun zamandır üzerinde yoğun bir çaba yürüttüğümüz Çalıkoğlu markamız Avrupa Birliği ülkelerinde tescilini alma çalışmamız sonuca ulaşmış olup markamızın tescil işlemi tamamlanmıştır.

Kurucu liderimiz merhum Adem Çalık’ın hayallerini birer birer gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Onun hayali Çalıkoğlu markasını bir dünya markası yapmak markalarımızdaki ürünleri dünyadaki birçok ülkede yer almasını sağlamak idi. Bu doğrultuda tüm ekip arkadaşlarımızla 25’inci yılımızda yeni bir mutluluğu ve gururu yaşamanın sevinci içerisindeyiz. Bu bir ekip başarısıdır emeği geçen ilk günden bugünlere gelmemizde fayda sağlayan tüm ekip arkadaşlarıma şükranlarımı sunuyorum.

Aynı süreci Mytat markamızla ilgili yürütmekte olup bu markamızla ilgili de olumlu sonuç almayı en kısa zamanda bekliyoruz. Her ili markamızla üretmekte

olduğumuz tüm ürünleri ilerleyen süreçlerde tescilini aldığımız bu ülkelerde yer alması için çalışma başlatmayı planlıyoruz.

Kaliteyi önde tutan anlayışı ile dürüst çalışma prensibiyle çizgisinden ödün vermeden 25 yıldır hizmetlerine büyüyerek devam eden firmamız aynı çizgisinden ödün vermeden geleceğe yönelik çalışmalarını aynı doğrultuda yürütecektir.” İfadesine yer verdi.


Sohbete Başla
1
Yardım İster misiniz?
Merhaba,
Bize 0535 249 60 60 numaralı Whatsapp hattımızdan ulaşabilir yada buraya yazabilirsiniz..