Çalıkoğlu Gıda’da Çifte Gurur

Yıldıray Özdemir’in emeklilik gururu yaşanırken, diğer taraftan şirketin kurucusu merhum Adem Çalık’ın oğlu Ömer Çalık Çalıkoğlu Gıda ve CLK Grup şirketleri yönetim kurulunda yerini aldı.

Çalıkoğlu Gıda’da 22 yıldır hizmet vererek emektar Yıldıray Özdemir’in emeklilik gururu yaşanırken, diğer taraftan şirketin kurucusu merhum Adem Çalık’ın oğlu Ömer Çalık üniversite öğrenimini tamamlayarak Çalıkoğlu Gıda ve CLK Grup şirketleri yönetim kurulunda yerini almasının heyecanı yaşandı.

Çalıkoğlu Pazarlama Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi bünyesinde 1997 yılından itibaren çalışan ve emekli olan Yıldıray Özdemir için veda programı düzenlendi.

Şirketin Yönetim Kurulu Başkanı Resül Çalık, Çalıkoğlu Gıda olarak aynı çatı altında aile sıcaklığıyla bir arada olmanın kendilerini güçlü kıldığına, disiplinli ve prensipli çalışmalar ile başarıya ulaşılacağına inandıklarını ifade etti.

-“En büyük sermayemiz, nitelikli ve güvenilir çalışanlardır” –

“Çalışanlarımızın büyük çoğunluğuyla şirketimizin kuruluş yıllarından itibaren birlikte olmanın mutluluğunu yaşıyoruz” diyen Resul Çalık, “Her bir çalışanımızla emekliliğe kadar çalışma arzusundayız.  Bir şirketin en büyük sermeyesi nitelikli ve güvenilir çalışanlarıdır. Bu sebeple; eğitime, gelişime önem veriyor, yenilikçi bir anlayışla çalışmaya özen gösteriyoruz.” dedi.

Yönetim Kurulu Başkanı Resul Çalık, “Rahmetli büyüğümüz, kurucumuz Adem Çalık’ın ‘Başarımızın sırrı bir olmaktır’ sözüyle ve el üstünde tuttuğu çalışanlarıyla bir olmaya ve birlikte olmaya devam edeceğiz.” vurgusu yaparak, şunları söyledi:

“Çalıkoğlu Gıda olarak, her zaman, daha çok kişiye istihdam sağlamaya, nitelikli, işine ve çevresine saygılı, sorumluluk bilinciyle çalışan personel yetiştirmeye çalışıyoruz. Bu vesileyle, şirketimizin satış-pazarlama-muhasebe-depo birimlerinde göreve başlayan yeni çalışma arkadaşlarımıza başarılar diliyor, birlikte emekliliğe uzayan bir yolculuk olmasını arzuluyoruz.”

-22 yıllık emektar –

Çalıkoğlu Gıda’da 22 yıldır hizmet vererek emekli olan Yıldıray Özdemir’e teşekkür eden Resul Çalık,  “Şirketimizde çalışmış olduğu süre zarfında bu aileye gönül verip, emekle, özveriyle, sabırla çalışarak bugün emekliliği hak eden değerli personelimize gönülden teşekkür ediyoruz.  Bugün bu güzel anı yaşamaktan onur duyuyoruz.” diye konuştu.

-Çifte gurur yaşıyoruz-

Yönetim Kurulu Başkanı Resul Çalık, programda iki mutluluğu bir arada yaşadıklarını, merhum Adem Çalık’ın oğlu Ömer Çalık’ın da eğitimini tamamlayarak Çalık Grupta yönetimde yerini aldığını belirterek, şunları söyledi:

“Kurucumuz merhum Adem Çalık’ın oğlu Ömer Çalık, üniversite öğrenimini tamamlayarak Çalıkoğlu Gıda ve CLK Grup şirketleri yönetim kurulunda yerini almıştır. Bu birlikteliğin, Rahmetli Adem Çalık’ın sağlam temeller ve güçlü değerler üzerine inşa ettiği emanetlerini, onun açtığı çığırda kararlılıkla yükselişini sürdürmesine vesile olmasını temenni ediyoruz. Bir yandan şirketimizin en büyük bireyinin emekliliğine tanık olmak, bir yandan evladımız Ömer Çalık’ın heyecanla iş hayatında yerini almasını görmek bizlere iki mutluluğu aynı anda yaşatmaktadır.”


Sohbete Başla
1
Yardım İster misiniz?
Merhaba,
Bize 0535 249 60 60 numaralı Whatsapp hattımızdan ulaşabilir yada buraya yazabilirsiniz..