Çalıkoğlu Gıda’dan Yeni Yılla Birlikte Yeni Hamleler (EDT)

Çalıkoğlu Gıda yeni yıla bir dizi yeniliklerle girdi.
Çalıkoğlu Gıda yönetim kurulu başkanı Resul Çalık şirket bünyesindeki yeni çalışmalar hakkında yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi.
Yaşam tarzlarının hızla gelişim ve değişime uğradığı günümüz dünyasında, yoğun tempolu iş hayatının getirdiği hızlı dönüşümler hayatımıza yansıyarak, alışkanlıklarımız hızla değişime uğruyor. Günlük hayattaki temponun artması, kadınların iş hayatında artık çok daha fazla yer almasıyla birlikte Ev Dışı Tüketim sektörü hayatımızın bir parçası haline geliyor.

Bununla birlikte bu sektördeki yeni iş ve istihdam olanakları, deneyim ve tecrübelerimizle bütünleşerek bizleri bu pazarda yer almaya sevk ediyor.
Bizler ÇALIKOĞLU GIDA olarak 1997 den bu güne gıda sektöründe yakaladığımız başarıyı, 2018 yılında Ev Dışı Tüketim kanalına taşıyarak bölgenin en büyük ve en güçlü tedarikçisi olmayı hedefliyoruz.

1997 den günümüze, kaliteli ürün, kaliteli hizmet anlayışıyla her daim en iyiye yolculuğunu sürdüren Çalıkoğlu Gıda; tüketici taleplerine iyi şekilde cevap verebilmek için, birçok ulusal ve uluslararası markaları tek çatı altında toplayarak bu sektörde faaliyet gösteren otel, hastane, okul, pastane, fast food, restoran, kafe, büfe, yemekhane, yemek fabrikaları ile kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermeye başlamıştır.

Bu kanalla alakalı şirketimiz 2017 yılında gerekli 1000m2 soğuk hava375m2 -18 ve -40 derece depo alt yapısı ile araç gereç hazırlıklarını yapmış, pazar araştırmasını tamamlamış, ardından personel kadrosunu EDT grubu adıyla da kurarak, doğru tedarikçilerle anlaşmalar yapmış, hizmete hazır hale gelmiştir.

Başlıca tedarikçi firmalarımız; mevcut bünyemizde var olan, İçim (Süt Ürünleri), Aytaç (Et ürünleri), Has (Ketçap-Mayonez), Cenkci (Turşu), Filiz (Helva-Reçel-Pekmez), Barilla (Makarna), Ayca (Süt Üürnleri), Öz Salça, Mudurnu (Piknik) gibi firmalara ilave olarak, bu sektörde, kaliteli ve iddialı Ülker Eksper (Bulyon-Puding-Çeşni-Margarin), Heinz (Soslar, Ketçap-Mayonez-Konserve), Euro Frozen (Patates), Rella Cake (Donuk Pata,Mozaarella), Muti (Donuk Sebze), Kent Boringer (Bulyon-Şanti), Namet (Donuk Et), Yonca (Yağ,Turşu) Dal Mantar (Konserve) ile Bakliyat ve Baharat çeşitlerine hitap eden birçok firma ile ticari anlaşmalarını yapmış olup devamında da bu gruba hitap eden yeni firmalarla görüşmelerini sürdürmektedir.
Firmamız, çalışmalarını yılsonuna kadar Giresun ve Ordu il ve ilçelerindeki EDT kanalını kapsayan tüm müşteri portföyünü bünyesine kaymayı hedeflemektedir.
Bu zamana kadar edinmiş olduğu tecrübe, birikim ve müşteri memnuniyetini EDT kanalında da, ürün ve hizmet kalitesiyle birleştirerek müşterilerine sunmayı hedeflemektedir.


Sohbete Başla
1
Yardım İster misiniz?
Merhaba,
Bize 0535 249 60 60 numaralı Whatsapp hattımızdan ulaşabilir yada buraya yazabilirsiniz..