Çalıkoğlu

Markamızın doğuşu şirketimizin kuruluş yıllarına dayanmaktadır. Markamız; en büyük manevi değerimiz, kurumsal kimliğimiz, emek verip, hassasiyete büyüttüğümüz büyük kazanımımızdır.

Gemlik Zeytiniyle hafızalara kazınan Çalıkoğlu markamızla, onlarca farklı ambalaj ve gramajlarda zeytin çeşitlerini ve farklı gramajlarda reçel çeşitlerinin tüketicilerimizle buluşturuyoruz.

Zeytin emek ister, fedakarlık ister, sabır ister. Çalıkoğlu markamızla, 20 yıldır sofranıza zeytinin en doğalını, en lezzetlisini sunmak için heyecanla çalışıyoruz.

Güçlü marka=Güçlü kurum inancıyla markamıza önem veriyor, ürettiğimiz tüm ürünlerin kalitesini güvence altına alıyoruz.

“Tanelerle gelen bereketli lezzet” sloganımızla hayatımızda önemli yeri olan geleneksel lezzetlerimiz her yaşta tüketicimize hitap etmektedir.

Ürünlerimizle tüketicilerimizden doğallık ve lezzet konularında tam not alıp, tüketicilerimizin takdirini kazanmaya çalışıyoruz.

Müşterilerimizin ve tüketicilerimizin, marka ve ürünlerimize olan ilgisi, güveni, tercihi bizi daha da güçlü kılıp motive ediyor. Her geçen zaman yeni ürünlerle tüketicilerimize çok daha iyi bir hizmet sunmak için kararlılıkla çalışıyoruz.

Çalıkoğlu ürünleri için tıklayınız.

Sohbete Başla
1
Yardım İster misiniz?
Merhaba,
Bize 0535 249 60 60 numaralı Whatsapp hattımızdan ulaşabilir yada buraya yazabilirsiniz..