ÇALIKOĞLU ÇALIŞANLARI MORAL BULDU

Ordu’nun Ünye ilçesinde faaliyet gösteren firma, klâsik olarak düzenlediği piknik tertibi ile çalışanları bir ortaya getirerek hem kaynaşmalarına, hem de hoş vakit geçirerek moral depolamalarına imkan sağladı.

Ünye ilçesinde 25 yıldır faaliyet gösteren, doğal olarak ürettikleri zeytin ile beraberinde 150 çeşit farklı eseri de bünyesinde bulunduran Çalıkoğlu Besin Paz. Besin Ltd. Şti., bilhassa pandemi sürecinde ağır mesai harcayan çalışanlarını unutmadı. Her yıl sistemli olarak yapılan ve klasik hale gelen piknik tertibinde, şirket çalışanları ve çalışanların ailelerinin bir ortada bulunmasını sağlayan firma, bu kapsamda Ünye ilçesindeki Asarkaya Kenet Ormanı’nda piknik aktifliği düzenledi. Aileler ile birlikte yaklaşık 200 kişinin iştirak sağladığı tertipte çalışanlar, pandemi kuralları kapsamında hoş bir hafta sonu geçirme fırsatı buldu.

“Pandemi nedeniyle orta verdiğimiz etkinliklerimize tekrar başladık”

Çalıkoğlu Besin Genel Müdürü Resül Çalık, 5 Mayıs 1997 yılında ticari hayatına başlayan şirketlerinin, bünyesinde çalıştırdığı tamamı seçme ve alanlarında başarılı işçileriyle gidererek büyüdüklerini söyledi. Şirketin, 25 yıllık müddet içerisinde kurumsallaşma ismine çok kıymetli yol kat ettiğini ve çalışanların aile ortamında mesailerini sürdürdüklerini tabir eden Çalık, bu tıp etkinliklere şirket olarak değer verdiklerine değinerek, “Her yıl düzenlemiş olduğumuz ailelerle birlikte piknik aktifliğine uzun bir mühlet pandemi nedeniyle orta vermiştik. Şuan bu ortayı kapatıp, etkinliğimizi yine yapmaya başlamış bulunmaktayız. İnşallah bundan sonra belli aralıklarla, pandemi sürecinde de bir düşünce olmadığı takdirde bu aktiflikleri yapmaya devam edeceğiz” dedi.


Sohbete Başla
1
Yardım İster misiniz?
Merhaba,
Bize 0535 249 60 60 numaralı Whatsapp hattımızdan ulaşabilir yada buraya yazabilirsiniz..